Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [polo 6n2] Papen 1983
PostWysłany: Wto 03 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Czesc wszystkim !!

Jakiś czas temu zostałem posiadaczem Vw Polo 6n2 z 2000 roku (wczesniej było rowniez polo - czarne 6n), zaraz po zakupie autko prezentowało sie tak :

Image

Pierwsza rzeczą jaką w nim dokonałem (poza gruntownym wyczyszczeniem) była zmiana felg (enzo h)wraz z oponami (federal formoza fd1 165/60.14)oraz pełny serwis (hamulce ,olej ,swiece ,filtry , naprawa wydechu)... zaraz po tym autko prezentowało sie w ten sposób :

Image

zdjecie jeszcze przed sprzedażą czarnego polo :-) fajne było - jak kogos zainteresuje -

KLIK

tu kolejne foto :

Image

Kolejną rzeczą była gruntowna polerka nadwozia wraz z abezpieczeniem lakieru

Wiecej o polerce jest tutaj:

Image Image

a tu widac roznice z lewej strony po polerce z prawej przed niby nic ale zawsze...

Image

a tu maska (tzn jej kawalek)

Image

tutaj mamy dach i odbicia :)

Image

a tutaj bok auta z odbiciami:)

Image

no i maska

Image

A tu mamy autko w całej okazałości już wypolerowane i zabezpieczone

Image Image Image Image Image Image

Ostatnią czynnością jaką wykonałem przy aucie było polakierowanie listew i klamek w kolor nadwozia (z pomocą szwagra lakiernika - dzieki wielkie) oraz przyciemnienie szyb (praca własnoreczna) i montaż postojówek LED :

Image Image

Listwy czekajace na lakierowanie :

Image

a tu z postojówkami led :

Image

Wersja finalna po zamontowaniu klamek i listew :

Image Image Image Image

Tu kolejne detale :

Nakładki aluminowe Ripspeed na progi :

Image

alumiowa naklejka Pioneer pod lusterkami :

Image Image Image

Sorki za jakosc zdjec ale byly robione wieczorem przy słabym swietle :-) , co do naklejki pioneer to jak na razie nie ma byc pod lusterkami typowej "listy płac" ale tylko nawiązanie do sprzetu CA. pozatym pasuje kolorystycznie do alufelg:-) , w sumie to mialy one trafić na tylne boczne szyby ale jakos mi tam nie pasowały ...


Co dalszych planów i zmian to być moze zdecyduje sie na założenie grilla od Polo GTI i w przyszłości planuje założyć jakąś fajną koncówke na wydech (myśle o czymś podobnym jak ma Misza tyle ze raczej wolałbym podgięta do góry i być moze zamontuje ją na środku zderzaka ale jeszcze nie wiem sam).

[b]Narazie z przeprowadzonych zmian moge wymienić :[/b]

Kpl alufelg Enzo
Zmiana audio (Cd player pioneer + zestaw glośników tej samej firmy)
Przyciemnione szybki (sam robilem hehe)
Polakierowane listwy i klamki w kolor nadwozia
Lakierowane na czerwono zaciski i bebny hamulcowe
Chromowane ramki pod tablice (być moze zmienie tablice na pisane jakąs fajną czcionką oraz zamiast symbolu UE i IRL zmienie na logo VW :-) mała rzecz a bedzie cieszyć oko :) ).
Postojówki Led

Jak na razie to tyle ... prosze o ocenę mojego autka oraz sugestie i rady co by jeszcze zmienic , pozdrawiam wszystkich VW Maniaków !!!

P.s cały czas zastanwiam sie nad bardzo delikatnym body kitem do polo , cos w stylu Rieger'a ale nie chcialbym podjac decyzji pochopnie i zepsuc lini autka plastikiem ...

Opis autka i zmian wykonałem na podstawie kilku moich postów z forum Vw Polo Klub Polska , chcialem tym samym po krótce opisac autko nie kopiując bezsensownie calosi z PKP ,zapraszam rowniez do przegladania POLO KLUB POLSKA


Ostatnio edytowany przez papen1983 Nie 23 Lis, 2008, edytowano w sumie 4 razy


_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 04 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 02 Mar, 2006
Posty: 515
Skąd: Wielkopolska
Gadu-Gadu: 0
Auto: BMW e91
MK I GTI
cbr1000RR
vlx600 bobber
wszystko ok (no moze poza tymi diodixami postojowixami :P ) ale koza jest to polo, glebu mu trzeba gleby



_________________
Mk1 GTi by ElemenT , zapraszam :
http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=67909&view=unread#unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 04 Lip, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
fajnie.. lakier wyglada super....
diody sa zdeczka wiejskie ze juz nie wspomne o tej aluminiowej naklejce ktora jest tutaj najgorsza, powiedz mi po co ci ona?? chcesz pokazac złodziejom gdzie moga wyrwac pół deski???
mówisz ze neichcesz plastikiem zepsuc polo a naklejka go zdeczka popsułes

no ale ogolnie auto na plus... przydała by sie delikatna gleba i lepsze koło... i bialo czerwone lampy na tył jak ma Cezar



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2007 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 201
Skąd: Szczecin
Ja bym juz zostawil takie jak sa... Seryjne lampy sa spoko. Tych pomalowanych to sie narobilo juz tyle ze cale biale juz rzadziej sie spotka hehehe....

Polo jak Polo. Nie wiem co tam planujesz ale mi sie tu na zadna rewelacje nie zanosi.

Nie bedzie gleby ani jakiegos znosnego kola to wiadomo jak to sie to zakonczy. I tak jak Kevin napisal Pajoniera moglbys zerwac heh.

Zreszta czas juz chyba minal ze ludzie beda sie zachwycac w projektach ze auto jest fajnie spolerowane, Ledy, Systemy itp...

Ciekaw jestem tez tego wydechu na srodku tylnego zderzaka. Moze lepiej sobie odpuscic jednak.

Jak to nie ma byc nie wiadomo jaki hardcore to zaloz 16" 7 albo 7,5 cala + 195/40 i gwint bedzie juz o niebo lepiej.

Pozdro

PS: Pokaz wczesniejszy projekt to bedzie wiadomo czego sie spodziewac.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 24 Paź, 2005
Posty: 24
Skąd: Szczecin
polo jak polo... nic prawie nie zrobione... podstawa to gleba i dobre kolo... a ta naklejka pod lusterkiem to przesada... poprzegladaj troszke internet i zobacz wizje innych wlascicieli tej moim zdaniem najladniejszej polowki... pracuj dalej :)



_________________
Pozwól ludziom "zachować twarz" a będą Ci wdzięczni do końca życia że ich nie upokorzyłeś...
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Nizej z Polica, smoked lampy na przod i bedzie miodek ;) PoVWodzonka :)


TschuĂź ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 17 Sie, 2005
Posty: 149
Skąd: 3miasto
Gadu-Gadu: 834061
Auto: Typ 53i
papen1983 napisał(a):
Jak na razie to tyle ... prosze o ocenę mojego autka oraz sugestie i rady co by jeszcze zmienic , pozdrawiam wszystkich VW Maniaków !! !

Ajjjjjjjjjjjjjjjj, jeszcze dużo pracy przed Tobą, pomyśl o jakichś porządnych felgach bo jak wiadomo dobry felunek to 50% sukcesu no i gleba też musi być. Na VW-Zone znajdziesz napewno więcej pomysłów niż na PKP, gdzie np. BBS RM z polerowanym rantem zostały okrzyknięte wiejskim szpanem ałaa
pozdrawiam i zycze powodzenia


Offline
 Profil    834061
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 05 Lip, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 30 Sie, 2005
Posty: 1218
Skąd: VWlkp
misza napisał(a):
papen1983 napisał(a):
Jak na razie to tyle ... prosze o ocenę mojego autka oraz sugestie i rady co by jeszcze zmienic , pozdrawiam wszystkich VW Maniaków !! !

Ajjjjjjjjjjjjjjjj, jeszcze dużo pracy przed Tobą, pomyśl o jakichś porządnych felgach bo jak wiadomo dobry felunek to 50% sukcesu no i gleba też musi być. Na VW-Zone znajdziesz napewno więcej pomysłów niż na PKP, gdzie np. BBS RM z polerowanym rantem zostały okrzyknięte wiejskim szpanem ałaa
pozdrawiam i zycze powodzenia


moim zdaniem felunek i gleba to 80% sukcesu a najlepsze polo 6n2 jest przedmówcy ,którego zacytowałem :ok:

a ta naklejka pjonier to juz lekka przesada, zdrapuj czym prędzej i przepoleruj lakier w tym miejscu.



_________________
Image

prawdziwe caddy skonczyło sie na mk1
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 8 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe