Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 5 z 27 [ 405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen PROJEKT RUSZYL :)
PostWysłany: Wto 21 Kwi, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
Tyyyy,nie masz cos za wiele tych tylnych lampek :hmm: wczoraj przyszla paczka z Twoim gwintenm z DE,wiec bedzie i gleba!!! :ok:


Lakiernik Tyyyy , chyba nie :) Nawet nie wiesz jak sie na gwinta ciesze , bedzie nisko .....A Ty wpadaj tu czym predzej.

No i tak w ramach aktualizacji z dnia dzisiejszego

Dzis bylem w Rumii gdyz zmienilem tapicera (zamiast leciec do szczecina 450 km w jedna strone mam rewelacyjnego ( www.autotap.eu ) tapicera ok 100km od domu - dzieki Qlinq za kontakt ) i bylem skory dobierac i terminy obgadac (zaklepane na koniec maja - poczatek czerwca) No i po drodze wpadlem na skwer na focenie , fotki dam ponizej :-)

No i kolejna sprawa przy okazji wypadu na 3-city trza bylo jakies graty skompletowac i tak odwiedzilem kilka miejsc i zakupilem dzis :

1) Komplet (wszystkie) zaczepów do tapicerki drzwiowej , boczkow tylnych itp - auto bedzie obszywane wiec zaczepy nie moga byc luzne - nie chce trzasków w furze po poskladaniu dlatego odwiedzilem ASO - VW Gajos w Sopocie i teraz czekam na przesylke do domu (nie ma zaczepow od reki wszystkich)
2) kierownica sportowa Jacky 32 cm , bedzie obszyta w dwa kolory skora
3) naba do kierownicy
4) gałka Jacky skora i chrom
5) Nakladki na pedaly Jacky (chrom + czarne)
6) sprezynki na prety od zaglowkow (preciki poleruje ale sprezynki dodaza uroku chyba polerce jak cos.
7) Pasty do polerki aluminium i metali (zaczne jazde z felgami niebawem chyba , na sezon ma byc blinq blinq)

No i do kompletu tym razem z allegro.pl kupilem tez :

1) Ramki na zegary chrom (4sztuki , 2duze , 2 male)
2) Ramkę na lewarek biegow chrom
3) Czarne kierunki na blotniki dokompletu z black magic na tyle
4) No i klameczki wewnetrzne chrom of JOM'a

Na razie z dnia dzisiejszego i zakupow to tyle , szukam jeszcze chromowanych gałek do ustawiania lusterek , chromowanych podnosnikow szyb (najchetniej z logo wolfsburg edition) , no i byc moze zaloze chromowane obwodki pokretel nawiewu i to do srodka bylo by tyle oprócz kompletnej skory oczywiscie w dwoch kolorach i z naszywkami.


Fotki zakupów (bez tych z allegro bo mam tylko fotki z aukcji) :

Image

No i fotki z szybkiej sesji na Skwerze Kosciuszki w Gdynii :

Image Image Image Image Image Image Image Image

Jak na razie to bylo by na tyle , w planie mam premiere skonczonego samochodu na tegorocznej vwmanii , mam nadzieje ze sie wyrobie ze wszystkim do tego czasu (zwlaszcza bardzo licze na tapicera ze dotrzyma terminu bo pracy bedzie mial duzo (wiekszosc elementow w kabinie) , Pozdrawiam i prosze o opinie na temat cabriolota ...



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Nowe Graty
PostWysłany: Śro 22 Kwi, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 04 Paź, 2008
Posty: 97
Skąd: Gostyń
Gadu-Gadu: 903898
Auto: MK3 GTI
Na pierwszy rzut oka widac, że brakuje mu dokładki do przedniego zderzaka. No i prosi się o glebe :ała:
Ogólnie zmiany na plus, fajna baza do modów z tym kolorkiem :ok:



_________________
GTI Edition - RH ZW1, kit Koni, Projektory, HBM, Raid HP 28cm.. /viewtopic.php?f=98&t=56791
Offline
 Profil    903898
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Nowe Graty
PostWysłany: Śro 22 Kwi, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
Na pierwszy rzut oka widac, że brakuje mu dokładki do przedniego zderzaka. No i prosi się o glebe :ała:


Bez obaw wszystko jest na miejscu , zderzak (drugi ) lakiernika , dokladka w pokoju u mnie lezakuje , gleby to se w ogrodku nakopie , a tak na serio to mam gewinde ale nie zalozone jeszcze .....



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Nowe Graty
PostWysłany: Śro 22 Kwi, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Tak w ramach ostatnio czestszych aktualizacji napisze tylko ze dzis po zakonczeniu lansu na miescie :oops: zaczalem polerowac moje felgi , tzn ranty , jedno kolo mam juz 100% gotowe. Fotki wstawie potem bo jestem juz wykonczony szlifowaniem rantu dzis .... a jeszcze jak pomysle ze 3 szt mi zostaly to uchh... ale czego sie nie robi dla hobby :-)



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Nowe Graty
PostWysłany: Czw 23 Kwi, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
No to widze,ze pomalu lecisz do przodu :) a to cieszy moje oko,rob ten przedni zderzak na gladko jak najszybciej i poskladaj do kupy bo ten co jest teraz jakos dziwnie wyglada,glebe wysylam odrazu jak kurier sie pojawi,czyli w nastepna sobote :ok: pewnie juz sie nie mozesz doczekac!!!hahahah :P jeszcze troche cierpliwosci :) a tymczasem na podpuche masz tu foto....
ImageImage


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Nowe Graty
PostWysłany: Pią 24 Kwi, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
No to widze,ze pomalu lecisz do przodu :) a to cieszy moje oko,rob ten przedni zderzak na gladko jak najszybciej i poskladaj do kupy bo ten co jest teraz jakos dziwnie wyglada,glebe wysylam odrazu jak kurier sie pojawi,czyli w nastepna sobote :ok: pewnie juz sie nie mozesz doczekac!!!hahahah :P jeszcze troche cierpliwosci :) a tymczasem na podpuche masz tu foto....


Dzieki za fotki !!! Oby ten czas szybko minąl ... Co do zdesia to dziwnie wyglada bo jest kompletnie nie spasowany , porazka ale w piatek odbieram drugi ,gladki zderzak i listewke na klape od plastikowego a w sobote zawoze do lakiernika razem z autem (poprawki -sam wiesz jak nas obu ciezko zadowolic jesli chodzi o jakosc lakieru , a mi popękal na listwie po myciu myjka)



No i kolejny aktual z Czwartku:

Pozatym dokonalem kolejnego małego moda dzis , mianowicie spolerwalem ranty w felgach :

Było tak :

Image Image

A teraz jest tak :

Image Image Image Image Image

A tu w trakcie prac (zeby nikt mi nie zarzucil ze to nie byla moja praca :) )

Image Image Image Image

Ogolnie jestem zadowolony z efektow polerki , tylko ledwo zyje wszystkie kosci mnie bola od szlifowania i polerowania (praca calkowicie reczna) ale czego sie nie robi dla hobby :)
Co do tych felg to bylo by na tyle narazie ,szukam jeszcze kogos kto wytoczy mi stozki wsrodek do nich , oczywiscie polerowane , jutro objade miasto w poszukiwaniach .

No a po zakonczeniu prac nad felgami odwiedzilem myjnie , dokladnie umylem cale auto (min. zawias , podwozie , itp.) wytarlem i udalem sie na wieczorny objazd miasta i focenie .... efekty ponizej (sorki za kiepska jakosc ale dopiero sie ucze obslugi mojej cyfrowki ) :

Image Image Image Image Image Image Image Image

Jak widac udalo mi sie sfocic Bore i zaparkowac obok :) Qlinq chyba nie masz nic przeciwko :-)

Pozdrawiam , i jutro znow uderzam w kierunku mojego garazu , zobacze jak mocno niezywy bede po dzisiejszej polerce i zobacze co wymodze jutro ;)



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Fele w polerce
PostWysłany: Pią 24 Kwi, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Wlasnie kurier przywiozl klameczki JOM chromowane , a ja zalatwilem sobie toczenie stozków do felg u lokalnego tokarza , po dluższych tlumaczeniach po co mi to :) tokarz sie zgodzil wytoczyc 4 sztuki (chyba ujeło go to ze powiedzialem ze jak zrobi ladnie to moze ktos jeszcze z vw maniaków bedzie chcial bo w okolicy nikt nie toczy :) ) i na poniedzialek mam felge przywiezc do przymiarki :) .

Jak na razie na dzis to tyle dalej padam po polerce mimo spania :) ale zaraz po zderzak na przod i lstewke smigam do plastikowego .



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Fele w polerce
PostWysłany: Pią 24 Kwi, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 993
Skąd: Szczecin
Gadu-Gadu: 2686554
Auto: Vw Touran
Noo dobrze dziaŁasz,kiedy gwinta zakłdasz panie ? my tu z Bartem nie możemy plastikarza znaleść co by zderzak mi pospawał a w PL ich od groma,dawaj auto do IRA przyturlowywuj ;) mało tu cabrio lata hehe



_________________
VIP STYLE !!!!!
Offline
 Profil    2686554
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Fele w polerce
PostWysłany: Pią 24 Kwi, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Sluchaj Hawaj , gwinta zaloze chyba dopiero po tapicerze bo gosc ma taki wjazd ze na gwincie zapomniec :ała: (wiesz pewnie ze zmienilem tapicera?? ) , zreszta i tak jeszcze do soboty gewinde u Barta lezy ... A Ty kiedy audice przytargasz na jakis zlot do PL ? Moze na vwmanie , masz sie czym pokazac , jak Bart skonczy. Pozdrawiam

P.s co do plastikarzy to fakt tu ich pelno ALE ZADEN OD SLOWA CHYBA , juz tydzien czekam na zderzak a jakchcialem odebrac godzine temu tomi powiedzial ze nawet nie zaczeli (a mial byc na dzis na 100% ) , nawet nie wiesz jak mnie wk....il bo mam termin u lakiernika i co dalej ?



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Fele w polerce
PostWysłany: Sob 25 Kwi, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 18 Lip, 2006
Posty: 970
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 3861995
Auto: C63-> AMGfahrer
jak na moje to obrales troche zly kierunek... te lampy i zderzaki zaspawane w ogole do mnie nie przemiawiaja. dzis widzialem full serie mk III cabrio i powiem ci ze seryjne oswietlenie i zderzaki sa w pyte. druga sprawa to dodatki ktore pokazales na foto. mogles sobie wybrac np kiere raida a te gadgety zostawic w Norauto na polce. wiem ze ma sie podobac wlascicielowi, pewnie sie podoba, ale do mnie w ogole nie przemawia, bo palstikowy chrom nie jest fajny . i te stozki przy takiej akurat feldze tez mysle ze szalowe nie beda... czekamy na glebe. i moglbys cos pod maska porobic, zeby chociaz czysto i schludnie bylo
pozdro



_________________
2004: TS Torun
2005-6: VWMania,TS Piła
2007: Bautzen, VAGTreffen, Blasen, Borsk
2008: Nowy Staw, Pleszew, VAGTreffen, VWMania, VAG Event
2009: SpeedMania, Mrowki, VWigwamy Pleszew, VAG Event, VW Mania, Mrówki vol. II, ESSEN Motor Show
2010: Nowy Staw, Worthersee Tour, Mrówki, VAG Event, VW Mania, Cultstyle.pl
2011: Nowy Staw, Majowka Cultstyle.pl, Mrówki, VAG Event, Pasłęk,VW Mania, M.I.V.W, Cultstyle.pl, STS Bydgoszcz,
2012: Worthersee Tour, OldschoolSuicideParty, VAG Event, Cultstyle, c.d.n.
Offline
 Profil    3861995
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Fele w polerce
PostWysłany: Sob 25 Kwi, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
te lampy i zderzaki zaspawane w ogole do mnie nie przemiawiaja.


Tzn? Mi sie podoba na gladko , nie lubie rowka w mkIII (kwestia gustu) , a przedni zdes i tak sie zmieni , robie auto pod siebie wiec spoko .

Cytuj:
seryjne oswietlenie i zderzaki sa w pyte.


Jesli sie je ma :) ja nie mialem a tylu serii tylko clear , przod wogole w seri do mnie nie przemawia ,staro wyglada poprostu, a czarne helle taki kontrast do lakieru daja moim zdaniem

Cytuj:
bo palstikowy chrom nie jest fajny


Szczerze to tylko jeden element z tego co wiem jest z platiku , ramka metal , galka tez, pedaly rowniez, wiec spoko .

Cytuj:
i te stozki przy takiej akurat feldze tez mysle ze szalowe nie beda...


Wiesz felga wiem ze nie robi szalu ale fabryczne kapselki uwierz wogole nie przemawiaja do mnie wole juz te stozki , a i takjak trafie BBS Rm to zmienie kiedys, na razie tapicer mnie troszke pociagnie za kieszen

Cytuj:
i moglbys cos pod maska porobic, zeby chociaz czysto i schludnie bylo


Pod maska na razie seria zostaje , na komore przyjdzie czas , (mysle ze zimowa pora bedzie odpowiednia na wyjecie silnika) na razie zajmuje sie wygladem na zewnatrz i srodkiem .

Pozdrawiam i do zobaczenia :)



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Fele w polerce
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Obiecane fotki stożków , tokarz bynajmniej nie zawiódł, w przeciwienstwie do plastikarza :ała: :

Image Image Image

Teraz czeka mnie przepolerowanie stożków wyczyszczenie rantow tak na szybko :-)

Aktualizacja z 28/04/09 23 : 45

Wlasnie wrocilem z garazu i tak jak zakladalem udalo mi sie dzis wypolerowac stozki oraz wykonac ich mocowanie od wewnątrz felgi :-) jestem MEGA zadowolony z efektu :

Image Image Image

jutro dalszy ciag prac nad wygladem golfa :) prawdopodobnie dopieszczanie hamulcow (czarny metalik zaciski i bebny) Pozdrawiam i zapraszam do komentowania i wyrazania opinii



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Fele w polerce
PostWysłany: Śro 29 Kwi, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Rancik i stozek fajnie blyszczy :ok: moze by tak srodki felg w kolor auta teraz co? :hmm:


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Fele w polerce
PostWysłany: Śro 29 Kwi, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
Cytuj:
Rancik i stozek fajnie blyszczy :ok: moze by tak srodki felg w kolor auta teraz co? :hmm:


Normalnie mamy te same mysli :) jak my to robimy ? A takna serio myslalem czarny pol mat moze ,zobaczymy :)



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk3 Cabrio] By Papen Fele w polerce
PostWysłany: Sob 02 Maj, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 17 Lip, 2008
Posty: 75
Skąd: Starogard Gdański
Gadu-Gadu: 0
Auto: i500
A ja podzielam zdanie Grzenia w 100% niezbyt te mody :lipa:


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 5 z 27 [ 405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe