Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 64 z 65 [ 962 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 26 Lip, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
mar napisał(a):
B_O_N_K napisał(a):
żyje, żyje i ma się dobrze Tyle że już nic przy nim nie jest modzone. Teraz wszystko skupia się na Corku

A co tu wiecej robic, fajny Golfik wiec niech tak zostanie ;)


Święte słowa ;) mój ulubieniec :) Ale o fajną sesję bym się nie obraził, nowe fotki do kolekcji by się przydały nie mówiąc już o brakujących fotach środka :D


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 01 Gru, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 19 Lis, 2004
Posty: 3539
Skąd: Wsee 04,06,07,08,10,11,12, 14 MIVW 10', 11'
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf GLS 77' Automatic
ostatnie foto było rok temu. Odświerzył byś ten kawał historii


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 03 Gru, 2008 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Siemak ;)

Nic nie pisałem bo w sumie z autkiem nic się nie dzieje jeśli chodzi o jakieś mody. Ciągle jeździ, jeździ, jeździ... w samym listopadzie przejechałem nim 3tys km co daje średnio 100km dziennie.

No ale nie można powiedzieć że wszystko idzie bezawaryjnie itd. Jakiś czas temu musiałem wymienić uszczelniacz wału od strony skrzyni bo pojawił się tam dość spory wyciek, ale dzięki uprzejmości znajomego lakiernika/mechanika który użyczył kanału i cennych wskazówek, wszystko poszło dość gładko i bezproblemowo :) Nawet nie było trzeba wymieniać sprzęgła bo starczy mi ono jeszcze na sporo kilometrów ;)

Przy okazji wymieniłem też uszczelkę pod misą bo stara już powiedziała dość :$ Pewnie głównie przez spotkania misy z asfaltem :D Oprócz tego została umyta skrzynia, silnik itd ;)

Dużo fotek nie mam bo jakoś nie miałem weny do robienia zdjęć z rękoma po łokcie uwalanymi w smarach. Kilka zdjęć robionych na szybko telefonem:

Image

Widać że sanki/ława obrywają po koleinach :$

Image

Image

"Polerowana" miska olejowa :)

Image

Oczywiście wymienione uszczelniacze skrzyni:

Image

No i kierownik zamieszania - uszczelniacz wału:

Image


Nie tak dawno wymieniałem też uszczelkę pod podstawką filtra oleju bo stamtąd też pojawił się wyciek. Nawet robiłem to dwa razy :$ a to za sprawą "sfalowanej" podstawki :zly: Nie zauważyłem tego od razu i po wymianie uszczelki nie było żadnej poprawy. Dopiero jak rozebrałem ponownie i dokładnie przyjrzałem się podstawce okazało się że w miejscu zetknięcia z blokiem nie jest ona idealnie równa i stąd całe zamieszanie. Wyrównałem ją, dałem nową uszczelkę i od tego momentu można powiedzieć że jakiekolwiek wycieki zostały usunięte :)

Kilka dni temu musiałem przepłukać benzyną silniczek krokowy bo wolne obroty zaczęły strzelać focha. Po przepłukaniu jak ręką odjął :)


Także jak widać autko żyje i ma się dobrze a jakiekolwiek wycieki czy usterki są, w miarę możliwości, usuwane na bieżąco. A że coś czasem dolega to chyba normalnie zważając na wiek autka i ilość kilometrów jakie ono pokonuje. Na szczęście są to raczej jakieś drobne problemy które dość łatwo i szybko usuwa się we własnym zakresie ;)

Jak znajdę czas to cyknę kilka aktualnych fotek Golfiny ;)

Pozdrówka ;)

[ Dodano: Nie 11 Sty, 2009 ]
Czas troszkę uaktualnić temat...

Tak się składa że na koniec grudnia (tuż po świętach Bożego Narodzenia) przeprowadziłem się do Warszawy. No i na "dobre rozpoczęcie" życia w Wawie, Golf strzelił focha - urwała się linka od sprzęgła. Więc co? Zostawiłem go na pierwszym lepszym parkingu i zacząłem kombinować jak go sholować pod kamienicę gdzie aktualnie mieszkam. A że zbyt dużo osób w Wawie nie znam, a moment w którym zerwała się linka za bardzo nie sprzyjał (Sylwestra) to autko ściągnąłem dopiero 5 stycznia.

Przy temperaturach w okolicach -10°C nie bardzo mi się chciało cokolwiek przy nim działać (nie mam garażu ani żadnego znajomego kto garaż posiada) więc Golfik cierpliwie czekał na parkingu aż się troszkę ociepli. No i wczoraj kupiłem jakiś śrubokręt, kombinerki i tym podobne pierdoły i zabrałem się za wyciąganie linki. Linkę wyciągnąłem bez problemów tyle że już nie zdążyłem kupić nowej. Tak więc zostawiłem autko na parkingu z myślą że wrócę do niego w poniedziałek i będę działał dalej...

Niestety okazało się że musiałem podziałać z nim już dzisiaj... i to w mało przyjemnych okolicznościach... :<: No ale od początku...

Niedziela, ranek, ze snu budzi mnie telefon. Jako że dzwonił ktoś z nieznajomego numeru to początkowo miałem zamiar go olać ale coś tknęło mnie aby odebrać. No i dobrze że to zrobiłem bo okazało się że dzwoni do mnie Strażnik Miejski i prosi o to abym zszedł do samochodu. Jak się okazało patrol Straży Miejskiej przejeżdżając obok autka dostrzegł że Golf ma... wybitą boczną szybę :<: Po prostu ktoś wybił szybę licząc że w znajdzie w Golfie coś wartościowego. Na szczęście nic w samochodzie nie zostawiłem (oprócz radia do którego panel zabrałem do domu) więc nic nie zginęło. Jedyna rzecz której nie znalazłem w autku to flaszka którą dostałem jakiś czas temu od znajomego i woziłem ją tak w schowku.

Straż Miejska podpowiedziała abym zgłosił to na Policję, ponieważ w okolicy są kamery i możliwe że któraś z nich zarejestrowała całą akcję. Nawet to pobieżnie sprawdzili i okazało się że widok jednej z kamer obejmuje stojącego Golfa. Tak więc sprowadzili na miejsce Policję, która zamiast przyjąć zgłoszenie, powiedziała że prawdopodobnie i tak nic z tego nie wyjdzie bo nawet jak kogoś na nagraniu zobaczą to i tak go nie rozpoznają i że nie ma sensu. A jeśli koniecznie chcę to zgłosić to muszę zgłosić to osobiście na posterunku. No i pojechali sobie niewzruszeni.

A ja zostałem na parkingu z Golfem bez szyby.

Image

Image

Image

Image

Poszedłem na chwilę do domu po jakąś folię, taśmę, nożyczki, zakleiłem wybitą szybę i poszedłem wnerwiony do domu...

Image

Image

Image

:<:



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 28 Lip, 2004
Posty: 147
Skąd: łomża
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk1
... zaje***** tego kto to zrobil wrrrrrr !!!!!! biedaczek !!!!!!!! wrrr warszawa .....



_________________
. . . . : : : : http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=880 : : : : . . . .
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Gru, 2005
Posty: 4682
Skąd: Międzyrzecz
Gadu-Gadu: 0
Auto: A6 C5 V6 & MK2 @ VR6 & MK4 TDI+, Corrado @ 1.8T, MK4 V5, B5FL V6
I weź tu zostaw auto na monitorowanym parkingu :<:


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 09 Maj, 2006
Posty: 896
Skąd: Drzewica
Gadu-Gadu: 459154
Auto: WHITE MK2 GL
Ja tam samo trzymalem auto pod blokiem w Wawie, ale jak sie spalilo ECU to przezornie zlawetowalem go do domu i teraz stoi w garazu... zastanawiam sie czy w ogole jest sens zebym wracal nim do Wawy skoro caly tydzien ma stac pod blokiem narazony na ludzka glupote :/



_________________
MOJ ex-F&I
MóJ ex-MK2 ABF
Moje MK3
MK2 in progress...
Offline
 Profil    459154
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 18 Lis, 2007
Posty: 453
Skąd: Szczecin
Gadu-Gadu: 4081848
Auto: mk2 GTI Specjal
A2 Coupe
mk1 GTI Pirelli
GRZANA napisał(a):
skoro caly tydzien ma stac pod blokiem narazony na ludzka glupote
Zalety mieszkania w większym mieście, jak czegoś nie zapier__ to obiją albo inaczej uszkodzą. Mi w zeszłym roku obili Golfa pod domem a potem radio powineli. Naszczęśćie kradzież poszła bezszkodowo dla samego Golfa.

B_O_N_K, Współczuje i oby Golfik jak najszybciej odzyskał szybę no_coment



_________________
Golf 1 GTI Pirelli:
viewtopic.php?f=98&t=88875

https://www.facebook.com/GolfPirelli
Offline
 Profil    4081848
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2009 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 02 Paź, 2007
Posty: 1428
Skąd: InoVWrocław
Gadu-Gadu: 3175678
Auto: MK II
Patologia, trzeba będzie jakieś kamerki w autach niedługo montować bo inaczej nie da rady, dobrze że auto zostało na swoim miejscu, życzę jak najszybszego ogarnięcia szkód pozdro



_________________
Vag Event 2008,Vag Event 2009,Vag Event 2010
VW Blasen 2008, VW Blasen 2009- BooBies
Zakończenie sezonu Grill of VWZONE-MróVWki 2009
OldschoolSUICIDE party 2010
OldschoolSUICIDE party 2011


BrownSugar by MarasRetro
Offline
 Profil    3175678
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 19 Lis, 2004
Posty: 3539
Skąd: Wsee 04,06,07,08,10,11,12, 14 MIVW 10', 11'
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf GLS 77' Automatic
jak to bez szyby? masz ją przecież na fotelu:) A tak poważnie to szybą bym sie nie wzruszył ,ale ta rysa............... shit


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
kocham policje, na nich zawsze mozna liczyc no_coment



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2009 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
No dokładnie - Policja podeszła do sprawy hmmm... olewająco. Pozytywnie zaskoczyło mnie zachowanie Straży Miejskiej która pofatygowała się aby zdobyć mój numer, sprawdziła pobieżnie nagranie z kamer, wezwała Policję itd...

Co do szyby to Knob już zaklepał jakąś na zaznajomionym szrocie jednak nie wiem czy jest barwiona na zielono czy nie. No ale na razie to aby jakąś wstawić a barwionej poszuka się już na spokojnie ;)

Jeśli chodzi o rysę to może się nią jakoś spoleruje czy coś. Ogólnie nie wrzuca się za bardzo w oczy. Nie wiem o co im chodziło z tą rysą - może próbowali przeciąć uszczelkę żeby dostać się do autka nie wybijając szyby.

Jutro będę miał linkę sprzęgła i w tygodniu mam nadzieję już zrobię Golfinę aby można było się nią jakoś poruszać.

Pozdrówka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2009 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
jak nie urok to s...a :( dobrze że nic wartościowego nie zginęło


CH.W.D.P



_________________
MÓJ GOLF II RALLYE viewtopic.php?f=98&t=77574&p=774095

MOJA JETTA II COUPE VR6 viewtopic.php?f=98&t=21957
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2009 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 22 Wrz, 2007
Posty: 2439
Skąd: bydgoszcz
Gadu-Gadu: 0
Auto: jetta a2
jebać po...e
nic nierobią
ja straciłem tylna od pasażera też pod domem :zly:



_________________
2007 VW mania
2008 Pas Koronowski, Pleszew ,VW mania, , Wojna północ-południe
2009 Pas Koronowski ,VW MANIA
2011 -vw mania
2012-
smooker GTD viewtopic.php?f=112&t=24970&start=0
projekt jetta a2 GTDiC yeti viewtopic.php?f=98&t=73911
old clasic usa 1.6d viewtopic.php?f=98&t=89949&view=unread#unread
A2 coupe kremowe GTD viewtopic.php?f=98&t=96210&view=unread#unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2009 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Witam ponownie ;)

Linka już wstawiona - pół godzinki i to w dodatku na parkingu w środku miasta ;) A szyba też już załatwiona, nawet udało się znaleźć barwioną na zielono :) Czeka na mnie w domu u rodziców. W sobotę wieczorem będę u nich to wstawię i będzie luzik ;)

Pozdrówka ;)

[ Dodano: Sro 04 Lut, 2009 ]
Witam ponownie ;)

W najbliższy weekend po akcji z szybą pojechałem do rodziców gdzie czekała na mnie (za sprawą Knoba) ładna szybka barwiona na zielono i nawet z tego samego roku co autko :)

Image

A że nie mogłem zwlekać ze wstawianiem szyby bo następnego dnia rano musiałem już być w trasie, to po pół godzinie szybka była już na swoim miejscu a odłamki szkła poza autkiem. W sumie to sam się dziwię jak udało mi się to tak szybko zrobić przy -12°C :o

Poza tym z autkiem nic się nie dzieje, posłusznie robi kilometry co mnie niezmiernie cieszy bo aktualnie nawet nie mam gdzie przy nim grzebać :$

Pozdrówka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [mk2 GTI] GOLF GTI mk2 by B_O_N_K
PostWysłany: Sob 01 Sie, 2009 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Witam ponownie :)

W międzyczasie w autku wymieniłem parę pierdół w stylu świece, przewody, końcówka drążka, rozrząd, uszczelka pod pokrywą zaworową, filtr gazu, przednie światła i tym podobne pierdółki a w środę, 29-07-2009r autko znalazło nowego właściciela.

Kilka ostatnich zdjęć zrobionych tuż przed sprzedażą...

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdrówka :)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 64 z 65 [ 962 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 6 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe