Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 6 z 65 [ 962 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 05 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
YaMsChA napisał(a):
B_O_N_K powodzenia w dalszej realizacji projektu...


Dzięki ;)

Najbardziej przychamowuje mnie brak funduszy bo pomysłów jeszcze kilka mam i zamierzam je powoli, w miarę możliwości zrealizować ;)

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 05 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Witam :)

Dziś po południu odebrałem autko i muszę przyznać że lakiernik po raz drugi sprawił że kopara mi opadła z wrażenia :ok: ładnie zrobiony tył, idealnie dobrany lakier i polerka całego autka sprawiła że żal mi było wyjeżdżać nim z zakładu :smutny:

Niestety nie dałem radę zrobić dzisiaj zdjęć - jutro strzelę parę fotek ;)

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 06 Gru, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 25 Lis, 2005
Posty: 220
Skąd: Beverly Hills
no to B_O_N_K gratualcje i czekamy na foto


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 06 Gru, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 06 Gru, 2005
Posty: 2
Skąd: CHEłM/LUBELSKIE
witam wszystkich @ B_O_N_K wczoraj zalozylem blos-a do mojej furki - pasek variant 1.6 na gazniku powiem tak bardzo milutko sie zaskoczylem wiedzialem wczesniej ze blos daje kopa ale nie wiedzialem ze az tak bardzo przedewszystkim zauwazylem ze wkreca sie na obroty o wiele lepiej, nie szarpie, dzis rano przy odpalaniu (odpalam zawsze na gazie) zero problemow ;-) takze jesli jeszcze nie zalozyles a chcialbys to moge ci polecic na pw zeby nie bylo reklamy ;-D mojego kolege ma gazownie i wie z czym sie bloasa je ;-) mieszkamy dosyc niedaleko - ja w chełmie lubelskie jak cos daj znac

pozdrawiam

ps bardzo fajny gofer - tak trzymac


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 06 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
deejaybialy ---> Już mam uzgodniony termin na montarz instalacji gazowej (na jutro) u zaprzyjaźnionych gazowników wraz ze wstawieniem BLOSa ;) Tak że dzięki za propozycję ale z wiadomych przyczyn nie skorzystam.

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 06 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Witam.

Jak na złość dzisiaj mój aparat wyzionął ducha ;( Stary był bardzo więc można mu to wybaczyć ale dlaczego akurat dziś? ;(

No ale nic - postaram się jutro pożyczyć aparat od któregoś z moich znajomych i zrobię małą sesję zdjęciową ;)

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 08 Gru, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 19 Lut, 2005
Posty: 6
Skąd: Tomaszó Maz.
Witam BONK. Pierwszy raz zajrzałem do tego tematu i powiem, że historia autka bardo ciekawa. Czekam z niecierpliwością na kolejne fotki, bo chcę wiedzieć jak ten tył wygląda. Pozdrawiam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 08 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Kubus napisał(a):
Witam BONK. Pierwszy raz zajrzałem do tego tematu i powiem, że historia autka bardo ciekawa. Czekam z niecierpliwością na kolejne fotki, bo chcę wiedzieć jak ten tył wygląda. Pozdrawiam


Dzięki ;)

Dziś późnym popołudniem będę miał aparat (niestety moja cyfrówka wyzionęła ducha) więc jutro zamieszcze kilka zdjęć ;)

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 08 Gru, 2005 
Witaj BONK świetna sprawa z tym pisaniem o goferku. Taki mały blog :) o przeróbkach autka. Ja też aktualnie bawie się w ulepszanie swojego golfika. Prowadze nawet stronke o tym co kupiłem gdzie i za ile hehe. Ale narazie nie reklamuje linku bo musze dokonać paru uaktualnień.

No i oczywiście czekam jak niektórzy na fotki Twojego goferka po odbiorze od lakiernika.
I może mikołaj na gwiazdke przyniesie Ci $ na światełka, kto wie :-D
:ok: PozdróVWka :ok:


  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 08 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Silent_runner napisał(a):
No i oczywiście czekam jak niektórzy na fotki Twojego goferka po odbiorze od lakiernika.


Witam :)

Zdjęcia autka będą na 100% jutro. Dziś wieczorem zorganizowałem aparat - muszę tylko umyć Goferka i będę mógł strzelić parę fotek ;)

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 08 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Witam ponownie :)

Kilka postów wcześniej pojawiły się opinie, że felgi troszkę do niego nie pasują do autka. Też byłem tego zdania i miałem pewien plan co do zmiany felg ale nic nie wspominałem bo nie chciałem zapeszyć. Jednak teraz mogę śmiało napisać że Borbety CF poszły w niepamięć a w piwnicy zagościł komplet BBSów RM, w które muszę włożyć dużo pracy aby zaczęły wyglądać tak jak tego chcę. Czyli krótko mówiąc szykuje się polerka felg :)

Zamierzam wypolerować do połysku nie tylko ranty ale też zewnętrzną stronę ramion a resztę dokładnie wyczyścić ;) Felgi nie są pokrzywione, w niektórych miejscach są lekko zarysowane oraz zdarzają się miejsca gdzie brud zdąrzył porządnie się zagościć... ale wszystko da się zrobić ;)

Jutro poganiam po sklepach w poszukiwaniu klucza aby rozkręcić felgi oraz zakupię papier ścierny i powoli zacznę działać ;)

Image

Image

Cdn... ;)


Ostatnio edytowany przez B_O_N_K, Pią 06 Sty, 2006, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 08 Gru, 2005 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
z tego wiem to RM mozna dostac kolo 1000zl ile zaplaciles za swoje?? nie chciales poszukac RS ??



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
No prosze, prosze widze że masz bardzo piękny zestawik felg do goferka.
Gratuluje :ok: :ok: :ok: :ok:
Nic tylko czekać na wyniki polerki. A tak na marginesie na VW Zone widziałeś profil squada z jego bbs-ami??? Jak dla mnie tak te felgi powinny wyglądać.
Ale każdy ma swój gust.


  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 19
Skąd: Mazowsze
deejaybialy napisał(a):
witam wszystkich @ B_O_N_K wczoraj zalozylem blos-a do mojej furki - pasek variant 1.6 na gazniku powiem tak bardzo milutko sie zaskoczylem wiedzialem wczesniej ze blos daje kopa ale nie wiedzialem ze az tak bardzo przedewszystkim zauwazylem ze wkreca sie na obroty o wiele lepiej, nie szarpie, dzis rano przy odpalaniu (odpalam zawsze na gazie) zero problemow ;-) takze jesli jeszcze nie zalozyles a chcialbys to moge ci polecic na pw zeby nie bylo reklamy ;-D mojego kolege ma gazownie i wie z czym sie bloasa je ;-) mieszkamy dosyc niedaleko - ja w chełmie lubelskie jak cos daj znac

pozdrawiam

ps bardzo fajny gofer - tak trzymac



gaźnik i blos....? pokaż fotki...



_________________
---

Volkswagen Golf Portal miłośników
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Mioo napisał(a):
z tego wiem to RM mozna dostac kolo 1000zl ile zaplaciles za swoje?? nie chciales poszukac RS ??


Może trudno w to uwierzyć ale... zamieniłem się z gościem na Borbrty CF, w dodatku ku jego wielkiej radości ;) A aby jeszcze bardziej go uradować, dałem mu 100zł na przerzucenie jego opon na Borbety oraz na to aby zatankował bo opary już miał w baku ;)

On jest ucieszony z biznesu a ja tym bardziej :ok:


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 6 z 65 [ 962 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 65  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe