Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 7 z 65 [ 962 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Silent_runner napisał(a):
No prosze, prosze widze że masz bardzo piękny zestawik felg do goferka.
Gratuluje :ok: :ok: :ok: :ok:
Nic tylko czekać na wyniki polerki. A tak na marginesie na VW Zone widziałeś profil squada z jego bbs-ami??? Jak dla mnie tak te felgi powinny wyglądać.
Ale każdy ma swój gust.


Co do wyglądu felg to mam zamiar doprowadzić je do takiego stanu jak doprowadził swoje kolega Bestia czyli coś takiego ;)

Image

Image

PozdróVWka ;)


Ostatnio edytowany przez B_O_N_K, Pią 06 Sty, 2006, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
wow jesli sie zamieniles to naprawde luksus... ja choruje na RS ale $$ zawsze malo. mam na oki tez pirelki 14` a w domciu jeza BBS na ktore mam pewien pomysl...
cos takiego chodzi mi po glowie Image
kurcze najlepiej lapac BBS RS gdzies po gieldach od ludzi co nie wiedza co maja naprawde w rekach bo normalnie to ceny sa jakies chorendalne za te felgi... czasami jak patrze co na cultstyle.pl sie pojawia to az mnie w dolku sciska skad oni to biora wszystko..., ale RM masz naprawde fajne. zima przed toba wiec mozesz im poswiecic troche czasu...



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Dokładnie - niektórzy nie wiedzą co sprzedają i można tanio wyłapać - tak jak było w moim przypadku ;)

Takie felgi jak na Twoim zdjęciu (tylko że w oryginalnym kolorze) mam teraz na autku - moje zimowe alusy ;) Co do moich RMów to są troszkę podniszczone ale myślę że przy polerowaniu usunę to wszystko. Jutro je rozkręcę i pierwszym papierem przejadę - zobaczę "z czym to się je" ;)

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 25 Lis, 2005
Posty: 220
Skąd: Beverly Hills
to duzo pracy przed toba aby zrobic te BBSki na lusterko


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
czeski napisał(a):
to duzo pracy przed toba aby zrobic te BBSki na lusterko


Oj wiem :$ i mam nadzieję że znajdę czas i cierpliwość aby do wiosny je ukończyć ;) Tak czy inaczej jak spojrzę na zdjęcia po polerce to nabieram ochoty na pracę nad nimi ;)

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
Rzeczywiście felgi Besti to wzór do naśladowania :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: . Nic tylko życzyć owocnego tarcia :) no i może jak uda mi się doprowadzić mojego gofra do stanu używalności to moze na jakimś zlocie zobacze te felgi.

:ok: PozdróVWka :ok:


  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Silent_runner napisał(a):
Rzeczywiście felgi Besti to wzór do naśladowania :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: . Nic tylko życzyć owocnego tarcia :) no i może jak uda mi się doprowadzić mojego gofra do stanu używalności to moze na jakimś zlocie zobacze te felgi.

:ok: PozdróVWka :ok:


Dokładnie - felgi Bestii jak dla mnie powalają na kolana jamajama
Co do zlotów to na 99% wybieram się na VWmanię (zostawiam 1% na jakieś nieprzewidziane komplikacje) oraz postaram się zawitać na majóVWkę ;)

Powodzenia przy pracach nad Golfikiem ;)

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 06 Gru, 2005
Posty: 2
Skąd: CHEłM/LUBELSKIE
@ yqd prosze bardzo ;-)

http://deejaybialy.webpark.pl/pict3132.jpg

http://deejaybialy.webpark.pl/pict3133.jpg

jezdzi jak wariat zobaczymy jak bedzie ze spalaniem ;-) narazie jestem zadowolony az nadto


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 19 Lut, 2005
Posty: 6
Skąd: Tomaszó Maz.
Bonk pospiesz się z tymi fotami po lakierce, bo po 15 nie bedzie mnie juz w domu i nie zobacze fotek ;(


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 09 Gru, 2005 
Cytuj:
Powodzenia przy pracach nad Golfikiem

Dziekuje bardzo. Każde słowo zachęty jest potrzebne :ok:
Na majóVWke to moze autobusem przyjade :-D bo raczej auta nie zdarze zlozyc :lipa: ale cóż narazie podziwiam inne już złożone yupii między innymi Twojego ;)


  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Gru, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 29 Wrz, 2004
Posty: 115
Skąd: Będzin
bonk no lwasnie te fele sa duzo bardziej klasyczne a ty przeciez masz klasyczne autko
gratuluje wyboru - nico juz obeznane zbytnio fele ale wg mnie beda super wygladac a to ze polerke wykonasz sam napewno zwieszy twoje zadowolenie z efektu koncowego
w dodadtku teraz masz mase czasu zeby zrobic to tak jak trzeba
do lata skombinuj odpowiednie oponki niskie i zeby ladnie sie naciagnely

powodzenia w dalszych operacjach
pozdro



_________________
http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2310
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Witam.

Dziś pomino -6 stopni C umyłem autko i strzeliłem kilka fotek aby pokazać jak wygląda tył Goferka ;)

Oto zdjęcia tyłu:

Image

Image

Image

I fotki ogólnie autka:

Image

Image

Cdn... ;)


Ostatnio edytowany przez B_O_N_K, Pią 06 Sty, 2006, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
venom napisał(a):
bonk no lwasnie te fele sa duzo bardziej klasyczne a ty przeciez masz klasyczne autko
gratuluje wyboru - nico juz obeznane zbytnio fele ale wg mnie beda super wygladac a to ze polerke wykonasz sam napewno zwieszy twoje zadowolenie z efektu koncowego
w dodadtku teraz masz mase czasu zeby zrobic to tak jak trzeba
do lata skombinuj odpowiednie oponki niskie i zeby ladnie sie naciagnely

powodzenia w dalszych operacjach
pozdro


Dzięki ;)

Dziś już zacząłem "zabawę" z felgami. A co do oponek to myślę że wybór padnie na 195/45 ;)

PozdróVWka ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Gru, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Witam ponownie :)

We środę (07.12.2005r) założyłem instalację gazową na BLOSie. Z powodu tego że jest to nowa instalacja i reduktor musi się "rozchodzić" gazownicy ustawili mi gaz aby autko płynnie chodziło oraz w miarę przyspieszało i powiedzieli abym zjawił się po przejechaniu 1500km na konkretne ustawienie.

Podczas "przejażdżki testowej" ostrzej padał śnieg więc nie mogłem poszaleć, jednak mimo to mile zaskoczył mnie fakt, że autko kręci się do samego końca ;) Jednak gdy wracałem do domu nie byłem zbyt zadowolony - na niskich obrotach zauważyłem dużą różnicę pomiędzy gazem a benzyną. Tak więc zacząłem kombinowć jak by to poprawić :-D a najprościej mówiąc pokręciłem nieco srubą od regulacji dawki ;)

Na drugi dzień pokręciłem troszkę więcej :-D i udało mi się ustawić tak, że gdybym zakrył przełącznik i nie wiedział czy w danym momencie jadę na gazie czy na benzynie... bardzo trudno byłoby mi to odgadnąć :ok: Ogólnie autko wkręca się od samego dołu i kręci się aż do samej góry bez rzadnego kłopotu, bardzo szybko reaguje na przyciśnięcie gazu, nie gaśnie gdy przycisnę sprzęgło czy spuszczę je z bardzo wyskokich obrotów - po prostu chodzi jak dla mnie jak powinno :ok:

Niestety nie wiem ile mi teraz pali bo jeszcze nie tankowałem. Mam nadzieję że nie będę miał niemiłej niespodzianki na stacji paliw :o Jednak nastawiam się na spore spalanie, chociażby z tego powodu że przy ustawianiu "troszkę" mu deptałem, kręciłem na wysokich obrotach, przyspieszałem z niskich itp - wiadomo starałem się ustawić abym nie czuł różnicy pomiędzy gazem a benzyną ;)

Po 1500km pojadę do gazowników na analizator spalin i zobaczę jak będzie chodził gdy to oni ustawią mi dawkę ;)

Aha, tak to wszystko wygląda pod maską:

Image

Cdn... ;)


Ostatnio edytowany przez B_O_N_K, Pią 06 Sty, 2006, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Gru, 2005 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 430
Skąd: Zambrów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi S3 1.8T 330KM
Jakas brewka z przodu by sie przydała... spalanie wydaje mi sie ze bedzie duze ;) A inna sprawa nie zdrowe jest dla silniczka takie pałowanie z niskich obrotów ;)
A auto wyglada naprawde super :ok:


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 7 z 65 [ 962 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 65  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe