Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 9 z 10 [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Cze, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
ales poslodzil :hmm: fota nr 2 zdecydowanie przypadkowa :) ale na 1 rzut oka moze byc



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 25 Cze, 2008 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Sprzedam swojego VW Golfa mk III Variant GT TDi

Witam. Z wielkim żalem sprzedam swoje ukochane auto, jakie większość zna i kojarzy czy to z forum, czy to ze zlotów czy to po prostu z ulicy. Wsadziłem w to autko naprawdę wiele serca, miłości i pieniążków, dzięki temu jest to jeden z najładniejszych Variantów w Polsce. Auto jest od 5 lat w jednej rodzinie, wcześniej poruszał się tym samochodem mój tata, zostało sprowadzone na specjalne zamówienie ze Szwajcarii z lekko przerysowanym lewym błotnikiem, auto do dziś jest w 100% bezwypadkowe, posiadam komplet zdjęć z lakierowania i odnawiania stanu blacharskiego. Golf od zawsze był garażowany i myty wyłącznie ręcznie, traktowany jako oczko w głowie, od 2 lat traktowany przeze mnie jako hobby i użytkowany jedynie w słoneczne letnie dni, w zimie regularnie odpalany. Stan blacharski, lakierniczy, zawieszenie, silnik oraz inne elementy są bdb, lepiej niż fabryka Z wyposażenia mój Golf posiada praktycznie wszystko: wspomaganie kierownicy, klimatyzacja ręczna (w pełni sprawna, regularnie serwisowana), 4 elektryczne szyby, elektryczne podgrzewane lusterka, podgrzewana tylna szyba, podgrzewane spryskiwacze, podgrzewane przednie fotele, skórzana tapicerka Recaro pochodząca z limitowanej wersji Golfa Colour Concept w kolorze czarny (regularnie konserwowana, bez większych przetarć), regulowana kierownica. Silnik to sprawdzona jednostka VW TDi o mocy seryjnej 90 PS obecnie jest ponad 110 PS tak więc jeździ się naprawdę przyjemnie, wszystko wymieniane na czas, nigdy nie oszczędzałem na częściach i serwisie, auto było i jest do dziś serwisowane w ASO Ford, nie bierze ani grama oleju. Oryginalny i nigdy nie kręcony przebieg obecnie 168.000 tys. km to jest bardzo mało jak dla takiego silnika. Wszystkie części są oryginalne lub zamienione na tuningowe modele o równie dobrej jakości jak i skuteczności. Przednie oryginalne reflektory zostały wymienione na In.Pro model z podwójnym kierunkiem stylizowane na model Golfa mk IV R32 na soczewce z żarówkami Philips Blue Vision, przedni zderzak wygładzony zostały usunięte oryginalne blendy, przedni grill został zamieniony na model bez znaczka firmy FK. Tarcze hamulcowe nacinane, nawiercane firmy ATM Mikoda, przejechałem na nich może z 600 km, podobnie klocki hamulcowe sportowe firmy EBC model Green Stuff, całość nowa dopiero co dotarta. Oryginalne zawieszenie zastąpiło nowe gwintowane renomowanej firmy Fk model Highsport, przejechałem na nim bardzo mało kilometrów wszystko jest ok., nic nie cieknie, wszystkie śruby się kręcą, nie ma żadnych problemów z poruszaniem się tym autem nawet na bardzo niskim ustawieniu. Oryginalne stalowe felgi zostały ściągnięte w ich miejsce weszły 17” felgi aluminiowe stylizowane na model Audi z pakietu S-line, niemieckiej firmy GP Tuning obecnie wypolerowane na lustro z nowymi oponami Pirelli P-zero Nero w rozmiarze 195/40 17 poszukiwany rozmiar i poszukiwane felgi przez wszystkich znawców. Części kupowałem nowe, praktycznie na wszystko posiadam paragony lub faktury, robiłem to z czystej pasji do marki VW. Skórzana trójramienna kierownica 32 lub 30 cm renomowanej firmy Raid model HP oraz Dino, z polerowanym środkiem, chromowane pokrętła nawiewów, chromowane rygle, nakładki na pedały pochodzące z Audi TT, gałka wraz z mieszkiem pochodząca z limitowanej wersji Golfa wyprodukowana na 20 lecie jego produkcji tzw. 20 Jahre, podobnie dźwignia hamulca ręcznego, skórzana z czerwoną nicią i czerwonym przyciskiem, nakładki na progi aluminiowe, klamki wewnętrzne chromowane, rączki wewnętrzne polakierowane w kolor nadwozia, bardzo funkcjonalny podłokietnik. Przednia górna rozpórka z polerowanego aluminium firmy Inxx oraz przednie lifty do podnoszenia maski chrom również firmy Inxx. Na tylnej klapie lotka dachowa renomowanej firmy MS Design, plastik nad rejestracje pochodzący z limitowanej wersji VW Golfa Variant pochodzący z modelu Yachting. Rocznik samochodu to 1996 pierwsza jego rejestracja to 1997r. Oryginalna dokładka pod przedni zderzak pochodząca z modelu Vr6, kupiłem ją jako nową i oryginalną w salonie VW. Car Audio na średnim poziomie radioodtwarzacz JVC KD-Sh909R głośniki Pioneer oraz Hertz, woofer Pioneer 1000W + wzmacniacz 2 kanałowy również firmy Pioneer. Oraz wiele wiele innych rzeczy o których zapomniałem, a które siedzą jeszcze w aucie. Dodatkowo do samochodu dokładam komplet kół zimowych 14” felgi oraz praktycznie nowe zimowe opony firmy Barum w rozmiarze 175/70 14, seryjną wąską dokładkę, komplet gumowych dywaników VW, chlapacze oryginalne VW. Po prostu są w życiu takie chwile, bardzo ciężkie które trzeba podjąć, mnie niestety w obecnej chwili sytuacja życiowa do tego zmusza. Cena jaka mnie interesuje za cały kompletny samochód to 16.500 do negocjacji, dla jednych mało dla drugich dużo, wsadziłem w ten samochód 2x tyle więc nie chce słyszeć od laików że za taką cenę mogę mieć Passata B5 czy Golfa 4. Istnieje możliwość zakupu samochodu na seryjnym zawieszeniu, na seryjnych kołach z praktycznie wszystkimi seryjnymi częściami, bo posiadam je wszystkie w garażu, ale czy jest sens psuć tak piękne auto. Kontakt na mail etcs@o2.pl PW lub tel. 888/685-026
Fotki można znaleźć tutaj:
http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=15780
http://vwzone.pl/index.ph...zytkownik&id=52
http://www.polskajazda.pl...wagen/Golf/3412
oraz w wielu tematach ze zlotów spotkań itd.



_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 25 Cze, 2008 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
No to zycze powodzenia . Pod warunkiem , ze znowu pojawi sie jakis ladny projkecik ( chyba nie zamierzasz przesiasc sie do hndy czy cos :P )



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 25 Cze, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 06 Wrz, 2004
Posty: 4665
Skąd: West Coast
BartoL napisał(a):
...nie mam ciśnienia że musze sprzedać, Kocham to auto, może nie tak jak moją dziewczyne ale jest to miłość, w dodatku odwzajemniona...na obecną chwile wszystko jest na ideal...


Szkoda sprzedawać :((

Moje małe wspomnienie z łagowa 2007 ;)
Image


Ostatnio edytowany przez krupi, Śro 25 Cze, 2008, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 25 Cze, 2008 
VW Maniak
VW Maniak

Rejestracja: Śro 16 Lis, 2005
Posty: 696
Gadu-Gadu: 0
Auto: w garażu
krupi napisał(a):
BartoL napisał(a):
...nie mam ciśnienia że musze sprzedać, Kocham to auto, może nie tak jak moją dziewczyne ale jest to miłość, w dodatku odwzajemniona...na obecną chwile wszystko jest na ideal...


Szkoda sprzedawać :((


Święte Słowa :((


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 25 Cze, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Maj, 2008
Posty: 631
Skąd: vwslask.pl
Gadu-Gadu: 5653066
Auto: golf mkI
no szkoda auta mnijmy nadzieje ze dostanie sie w dobre rece


Offline
 Profil    5653066
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 09 Lip, 2008 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Obecnie Golfik wygląda tak:
Image
Image
Image

Autko na sprzedaż więcej znajdziecie tutaj: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=397815621



_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 09 Lip, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Maj, 2008
Posty: 582
Skąd: Grupa Śląska
Ech szkoda :/
Golf pokazywał swoje i jeszcze diesel, kurka aż chciałbym go wziąć, ale brak kasy.
Felgi już popularne na Polskich drogach (co raz więcej ludzi je bierze na swoje furmanki), a i przemyśl tę sprawę bo za prawie 17 tysięcy idzie kupić już MK4 nawet w dieslu przy dobrej okazji co prawda bez modów.
A jak ktoś mi wspomniał kiedyś, za czas nerwy i przyjemności które Cię spotkały z Golfem nikt Ci nie zapłaci, a auto godne uwagi...


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 09 Lip, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut, 2005
Posty: 1001
Skąd: Gdansk ( okolice )
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk1 Cabrio 1.820VT, mk5 .:R32, T4 Multivan 2.5TDI++ do lawety :)
liex napisał(a):
17 tysięcy idzie kupić już MK4 nawet w dieslu przy dobrej okazji co prawda bez modów
Ale jakie to ma znaczenie, ja wole generacje starsze auto na lepszym wypasem i ciekawsze niz "nowszego" golasa.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 09 Lip, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 25 Sie, 2004
Posty: 1047
Skąd: Walbrzych-Ennis
Gadu-Gadu: 0
Auto: OOOO S4 2.7 BiTurbo
Uczciwie to napisze,auto jak na moj gust jest najladniejszym variantem jakiego widzialem w naszym kraju.Pozdrawiam kolego :ok:



_________________
http://w600.wrzuta.pl/film/0QwMXvehZ7z/s4_by_gto

http://w518.wrzuta.pl/film/6FtwlUTheYE/s4_soft_by_gto
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 09 Lip, 2008 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Nie będe cytował tego co napisałem wcześniej, Liex widocznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem, co z tego że za taką kwote można kupic IV, kupisz golasa do roboty ja sprzedaje super auto gotowe do jazdy bez wkładu finansowego, warte swojej ceny, jeżeli nie otrzymam satysfakcjonującej sumy to nie sprzedam go, bo nie mam zamiaru sprzedawac auta za grosze w które wsadziłem około 20 tys, wiele wolnego czasu, wiele miłości, oraz poświęcenia, a co do felg to mają swój urok mi się bardzo podobają, a to że każdy je ma, może i mają ale na mega balonach i wygląda to niefajnie....



_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 09 Lip, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Wrz, 2006
Posty: 2711
Skąd: Gostyń
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw/audi
BartoL napisał(a):
a co do felg to mają swój urok mi się bardzo podobają,

mi też

liex napisał(a):
za prawie 17 tysięcy idzie kupić już MK4

znajdź mi tak odpicowane jak to mkIII to biorę jutro kredyt i po nie jadę

sam wiem jak to jest sprzedać auto porobione a kupic znów do roboty ałłłłł



_________________
VW GOLF II VR6.Aktualizacje na I stronie
http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=41858
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 09 Lip, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 13 Mar, 2006
Posty: 2650
Gadu-Gadu: 8165264
liex napisał(a):
Felgi już popularne na Polskich drogach

Jak ktoś już pisał o RS'ach i RM'ach - dużo ich jest na forach, a na codzień nie jest tak kolorowo...



_________________
www.magictown.pl
Offline
 Profil    8165264
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 10 Lip, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
Młody_Gdynia napisał(a):
liex napisał(a):
Felgi już popularne na Polskich drogach

Jak ktoś już pisał o RS'ach i RM'ach - dużo ich jest na forach, a na codzień nie jest tak kolorowo...

niestety co do mamow, to i na codzien juz jest ich duzo, nawet bardzo duzo, prawie codziennie widze 1-2 auta na tych felgach....



_________________
Moje aukcje: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1082568
Dystanse na zamowienie, info gg
Golf Mk4 cabrio projekt http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=10821
Audi A3 8P OEM+ projekt viewtopic.php?f=98&t=96254&view=unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 10 Lip, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Wrz, 2006
Posty: 2711
Skąd: Gostyń
Gadu-Gadu: 0
Auto: vw/audi
djbros napisał(a):
to i na codzien juz jest ich duzo, nawet bardzo duzo

i nawet niektórzy nie wiedza na czym jeżdżą.



_________________
VW GOLF II VR6.Aktualizacje na I stronie
http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?f=98&t=41858
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 9 z 10 [ 140 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe