Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 6 z 55 [ 823 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 23 Lis, 2005 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
djbross cenie sobie bardzo fotki z wykonywanych prac.....wielka szkodą że nie zabrałeś się za polerke w silniku...
wiecej takich tematów powinno być...
p.s
osobiscie uważam że te fele zepsują Tobie wizualizacje auta....rant rant rant rant musi byc



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 23 Lis, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 298
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 0
Auto: Passat B4 2.8 VR6
To prawda co kolega Yamscha napisał.
A akurat się składa że mam ciekawy komplet felg i to z porządnym prapetem do sprzedania w rewelacyjnym stanie, oczywiście polerowanko na lusterko. Jeżeli by Cię zainteresowało to mogę ci przesłać fotki na maila i sobie obejżysz. Myśle że te felgi, co masz nie są do tego auta zbyt dobre(przede wszystkim za małe), a te które ja Tobie propnuję są wręcz idealne ;)



_________________
Passat VR6
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 23 Lis, 2005 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
YaMsChA napisał(a):
djbross cenie sobie bardzo fotki z wykonywanych prac.....wielka szkodą że nie zabrałeś się za polerke w silniku...
wiecej takich tematów powinno być...
p.s
osobiscie uważam że te fele zepsują Tobie wizualizacje auta....rant rant rant rant musi byc




AMEN!!!!!!



Cytuj:
Luqaswagen Wysłany: Sro Lis 23, 2005 12:56 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

To prawda co kolega Yamscha napisał.
A akurat się składa że mam ciekawy komplet felg i to z porządnym prapetem do sprzedania w rewelacyjnym stanie, oczywiście polerowanko na lusterko. Jeżeli by Cię zainteresowało to mogę ci przesłać fotki na maila i sobie obejżysz. Myśle że te felgi, co masz nie są do tego auta zbyt dobre(przede wszystkim za małe), a te które ja Tobie propnuję są wręcz idealne


polecam tego ziomka.... a i tez mam takie zdanie ze te fele nie pasuja wogule do wizualizacji i całej bryły tego auta......



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 23 Lis, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
No wiec tak:
Ogladajac ostatnie zdjecia i w ogole ogladajac to autko, sam zauwazylem, ze wszystko fajnie,..... oprocz trzech rzeczy:
-felg
-gleby
-polerki pod maska.
Luqaswagen, przyslij mi na maila zdjecie felg i cene i rozmiar.
Polerke pod maska zrobie w ferie zimowe i w swieta Bozego Narodzenia, jak nie bede chodzil do szkoly i jak juz bedzie trzeci samochod w domu, to pewnie ten bedzie stal, wiec pora jak znalazl. wypoleruje tylko pokrywe zaworow, bo za duzo trzebaby bylo rozbierac, moze jeszcze sprezarke klimy, alternator i polerowana rozporka. Reszta rzeczy jak bedzie zmieniany silnik, lub przez jakas zime, powoli...
Co do zawiechy to albo kupie sprezyny 40/40 do normalnego olfa, w cabrio daja 60/55, wiec powinno byc niezle, wiekszej gleby nie, bo za duze dziury sa w Radomiu, poza tym ze wzgledu na dach, to trzebaby wjechac czasem do garazu. Albo zostanie seryjna zawiecha i jakies wieksze fele (17). Albo cos pokombinuje nad zawieszeniem pneumatycznym. wiem jak to zrobic z tylu, natomiast z przodu jeszcze nie, chodzi mi, zeby zrobic to dobrze i bezpiecznie. Zawiecha pneumatyczna bylaby idealym rozwiazaniem.
Z ostatnich prac, to definytywnie i ostatecznie zostalo podlaczone webasto, jest kabel do wzmacniacza od aku do bagaznika z bezpiecznikiem, odpalony samochodzik, no i chyba to wszystko.
p.s.
czekam na maila, jakby co to pcepinski@wp.pl, kiedys do ciebie pisalem w sprawie jak przerobic kluczyk scyzoryk i jak zrobic to, zeby dzialalo otwieranie klapy i sterowanie centralnym zamkiem.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 23 Lis, 2005 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
kup fele z audi s8 lub MAM'y w tej samym wzorze...pieknie pasują do mk3 szczegolnie cabrio... lub te od luqaswagena



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 23 Lis, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
zapodaj fotki, bo nie wiem jak wygladaja te lefgi o ktorych piszesz, a szczegolnie te mam'y i te od Luqasvagena.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 23 Lis, 2005 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
od luqaswagena to wie i fotki ma luqaswagen... a mamy wyglądaja tak

Image
Image
to sa 8 calowe 18''

ale 17 tez są i mysle spaszą idealnie....
17'' kosztuja za nowe 2850

tu masz link do aukcji tych fel
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=73681574

mysle z tymi lub luqaswagenowymi felami twoj cabrios zmieni sie nie do poznania



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
Image
Image

wrzucam przykładowe fotki golfika na felach rantem...ten golfik to moje byłe autko...mały bo mąły rant ale już lepiej się prezentowało niż na zwykłych felach....mam sentyment do tego autka :)
djbros co do zawieszenia to już sam musisz wiedzieć do czego Tobie auto służy:
1.Gwnit :ok: bez 2 zdań jest najlepszym rozwiązaniem bezpieczeństwo i efekt na zlotach itp /w razie cego moge załatwić w dobrej cenie gwint i inne klamoty to Vw... /
2.wykłe zawieszenie KIT no cóż ja od 5 lat śmigam na gwintach i chyba nie wyobrażam sobie powrotu do Kitu ale to kwestia przyzywczajenia.
3.Air-Ride - bardzo efektowana zabawka i napewno daje sporo frajdy ; korzystne rozwiązanie na nasze dziurawe drogi..ale jest auto na takim zawieszeniu jest bardzo nie stabilne na zakręcie przy predkosci 130 i wyżej auto praktycznie leży na boku.....



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
W takim razie nie wiem jak wygladaja te od s8 (chyba maja podluzne ramiona wasie dosyc, myslalem wczesniej ze to te mamy)Chyba juz wiem na co wydam pieniadze z 18 urodzin :D :ok: zapodam sobie te mamy, albo zainwestuje w cos i dopiero sobie kupie :D, potem jeszcze opony :oo ale drugiej 18 juz nie bede mial :smutny: , wiem ahajtam sie i zakupie sobie oponki do tych felg yupii. a Co do yamsha, to wiem, ze to twoj byly cabrio, sledzilem uwaznie twoj profil, golfik byl bardzo ladny, szkoda ze juz go nie ma... Ciekawe czy jakbym zalozyl twarde amorki do airride, to czy by sie dobrze zachowywalo, chcialem jeszcze tak to zrobic, zeby byly i sprezyny (tylko np obcieteod zwoj-dwa) amorki i poduszki. Ale nie mam na to generalnie czasu, bo chodze do najlepszej szkoly w Radomiu i jednej z najlepszych w woj. mazowieckim (ale sie przylansowalem cfaniak ), mam tyle nauki ze glowa mala, codzinnie mnie napierdziela lepetyna, spie po 5-6 godzin, a w piatek wieczorem to mam taki mozg przeorany ałłłłł , ze najlepiej wykapac sie, obejrzec jakis film i spac, ewentualnie impreza, bo na to zawsze znajde czas i sile :ok: dobra nie zamulam, ide spac, nerka


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 05 Gru, 2005 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 522
Skąd: Warszawa
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk2
YaMsChA napisał(a):
Obrazek
Obrazek

wrzucam przykładowe fotki golfika na felach rantem...ten golfik to moje byłe autko...mały bo mąły rant ale już lepiej się prezentowało niż na zwykłych felach....mam sentyment do tego autka :)
djbros co do zawieszenia to już sam musisz wiedzieć do czego Tobie auto służy:
1.Gwnit :ok: bez 2 zdań jest najlepszym rozwiązaniem bezpieczeństwo i efekt na zlotach itp /w razie cego moge załatwić w dobrej cenie gwint i inne klamoty to Vw... /
2.wykłe zawieszenie KIT no cóż ja od 5 lat śmigam na gwintach i chyba nie wyobrażam sobie powrotu do Kitu ale to kwestia przyzywczajenia.
3.Air-Ride - bardzo efektowana zabawka i napewno daje sporo frajdy ; korzystne rozwiązanie na nasze dziurawe drogi..ale jest auto na takim zawieszeniu jest bardzo nie stabilne na zakręcie przy predkosci 130 i wyżej auto praktycznie leży na boku.....


powiec mi tylko skad czerpiesz wiedze? glownie chodzi mi o punkt 3 twojej wypowiedzi....

musiales widziec jakies cuda na drodze bo chyba nie miales okazj jechac nawet autem na pneumatyce( Air-ride)...


Ostatnio edytowany przez CICHY G60, Pon 05 Gru, 2005, edytowano w sumie 1 raz


_________________
http://www.cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 05 Gru, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 13 Maj, 2004
Posty: 10
Skąd: cultstyle.pl
Nie no teoria jest dobra... chyba juz wiem dlaczego mam porysowane drzwi... to od tej jazdy na boku buhahhhaa



_________________
BBS cultTechride.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 05 Gru, 2005 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
hans napisał(a):
Nie no teoria jest dobra... chyba juz wiem dlaczego mam porysowane drzwi... to od tej jazdy na boku buhahhhaa


pozostawiam bez komentarza......
myślę że Hans odnośnie zawieszenia Air Ride masz spore doświadczenie ... więc sprostuj moją wypowiedź ;]


Cichyg60 - opinia jednego z użytkowników Air-ride , który sam uznał że to jest bardzo nie stabilna sprawa.... u nas na takich zawieszeniach jeszcze mało takich sprzetów widać na drodze....



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 05 Gru, 2005 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 522
Skąd: Warszawa
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk2
YaMsChA napisał(a):
hans napisał(a):
Nie no teoria jest dobra... chyba juz wiem dlaczego mam porysowane drzwi... to od tej jazdy na boku buhahhhaa


pozostawiam bez komentarza......
myślę że Hans odnośnie zawieszenia Air Ride masz spore doświadczenie ... więc sprostuj moją wypowiedź ;]


Cichyg60 - opinia jednego z użytkowników Air-ride , który sam uznał że to jest bardzo nie stabilna sprawa.... u nas na takich zawieszeniach jeszcze mało takich sprzetów widać na drodze....


jesli to nie tajemnica to powiec, ktory to uzytkownik... bo z mojego doswiadczenia i kilku innych ludzi ktorzy jezdza na codzien po polskich drogach na takich zawieszeniach winika zupelnie cos innego... obie te osoby maja zrobione wlasnoreczne takie zawieszenia i oba sa na sportowych amortyzatorach wiec nie ma mowy o niestabilnosci...



_________________
http://www.cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 05 Gru, 2005 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
CICHY G60 napisał(a):
YaMsChA napisał(a):
hans napisał(a):
Nie no teoria jest dobra... chyba juz wiem dlaczego mam porysowane drzwi... to od tej jazdy na boku buhahhhaa


pozostawiam bez komentarza......
myślę że Hans odnośnie zawieszenia Air Ride masz spore doświadczenie ... więc sprostuj moją wypowiedź ;]


Cichyg60 - opinia jednego z użytkowników Air-ride , który sam uznał że to jest bardzo nie stabilna sprawa.... u nas na takich zawieszeniach jeszcze mało takich sprzetów widać na drodze....


jesli to nie tajemnica to powiec, ktory to uzytkownik... bo z mojego doswiadczenia i kilku innych ludzi ktorzy jezdza na codzien po polskich drogach na takich zawieszeniach winika zupelnie cos innego... obie te osoby maja zrobione wlasnoreczne takie zawieszenia i oba sa na sportowych amortyzatorach wiec nie ma mowy o niestabilnosci...


Cichyg60 mało to istotne kto ,ale to nikt z grupy Vw.... i znów się potwierdza ile ludzi tyle opinii....



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 05 Gru, 2005 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 522
Skąd: Warszawa
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk2
dlatego zapytalem kto to..
bo mnie to zdziwilo moze ma jakis badziewny zestaw Air...tak samo jak sa rozne zestawy gwintow (lepsze badz gorsze) tak samo sa ruzne zestawy Air
albo cos juz padlo i nie funkcjonuje tak jak powinno........

ps: moze chodzi o blekitnego Civica ktory przyplynol z USA ?



_________________
http://www.cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 6 z 55 [ 823 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 55  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe