Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 8 z 55 [ 823 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 15 Gru, 2005 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 07 Sie, 2005
Posty: 908
Skąd: Jarocin VWlkp
Gadu-Gadu: 0
djbros napisał(a):
Nie bedzie zadnego klejenia :< Rzezbie i klejeniu mowie stanowcze raczej nie :D


hmmm... to znaczy ze wszystkie blotniki zakladales od mk 4 cabrio? :-D bo mi sie wydaje ze spawanie to tez jakas rzezba i klejenie...



_________________
[golfmk3cabby]
I :serce: Speedbumps
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 15 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla

Rejestracja: Czw 15 Kwi, 2004
Posty: 1353
Skąd: Smętowo Graniczne
Gadu-Gadu: 6607071
Auto: na co dzień...
ładne Cabrio...



_________________
Image
Offline
 Profil    6607071
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 15 Gru, 2005 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
Cytuj:
ładne Cabrio...

Bedzie ladne cabrio



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 15 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
Cytuj:
hmmm... to znaczy ze wszystkie blotniki zakladales od mk 4 cabrio? bo mi sie wydaje ze spawanie to tez jakas rzezba i klejenie...


Powiedzialem stanowcze raczej nie dla szpachli :D, Ale tak naprawde z tylu wstawione czesci blotnikow od mk4, reszta od mk4 cabrio alles oryginaless :ok: .

Cytuj:
a ze zrobie taki OT....

nie wiem czy dobrze kojarze nicki a jesli nie to przepraszam...

czy ty djbros to ten sam ktory jest na cultstyle??
mam takie pytanie....

tutaj chwalisz sie nam twoimi przeróbkami swojego auta... ktore sa całkiem spoko szczegolnie te oczka helli...

ale powiedz mi... dlaczego tu sie tym chwalisz.. a na cultstyle nazywasz te forum Gejzone??

jesli pomyliłem sie co do nicku to z góry przepraszam... jest jeszcze kilka innych osob ktore takimi stwierdzeniami posłuzyło.. np pan pszendza


Tak to ja ten sam co na cultstyle.pl, napisz mi gdzie kiedykolwiek pisalem zle o vwzone no coment , wlasnie go bronilem, najlepiej zapodam linka do tematu Pierwsza rozmowa
Druga rozmowa

Cytuj:
tutaj chwalisz sie nam twoimi przeróbkami swojego auta... ktore sa całkiem spoko szczegolnie te oczka helli...

ale powiedz mi... dlaczego tu sie tym chwalisz.. a na cultstyle nazywasz te forum

co do samochodu, to jak byla rozmowa o air ride, to napisalem, ze pochwale sie u was dopiero jak bedzie skonczony :-D. Ale to mowisz, zeautko jest niezle i moge pochwalic sie na cultstyle? Boje sie, ze tam powiedza, zeby spier***, bo to nie cult :smutny: .


Dzieki igor i dzieki archie (twoje caddy tez bedzie niezly wypasss :D Zwlaszcza ATS 13 classic rulezzz :ok: )


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 15 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
Dzisiaj odpalilem radyjko. Powiem wam, ze to audio nokii calkiem przyjemnie i przyzwoicie gra :-D. Gralo jeszcze bez dwoch glosnikow w desce (srednio i wysoko tonowe), wiec graly tylko w drzwiach (nisko tonowe) i w boczkach (nisko + srednio + gwizdki).

Ale mam tez smutna wiadomosc :smutny: mianowicie kupilem sobie zmieniarke philipsa (10 plyt) do radyjka (tez philips, oryginalne gamma vw) myslalem, ze bedzie obslugiwac, a tu tylna część ciała, okazalo sie, ze radio to obsluzy tylko 6-cio plytowa zmieniarke panasonic :lipa: . W zwiazku z tym zmieniarka philips jest do sprzedania, jakby co mam do niej kabel i magazynek :-D (komplecik do zamontowania w aucie).

Zamieszcze zdjecia pozniej jak wyglada na aucie ten "chromowany ;] grill" ale zapewniam, ze nie bedzie zamontowany bo jest :lipa:
Jak zamieszcze foto to zobaczycie jeszcze jedna fajna rzecz:-D, ale nie bede nic narazie pisal na ten temat, zagladajcie tu :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 16 Gru, 2005 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
djbros napisał(a):
Cytuj:
hmmm... to znaczy ze wszystkie blotniki zakladales od mk 4 cabrio? bo mi sie wydaje ze spawanie to tez jakas rzezba i klejenie...


Powiedzialem stanowcze raczej nie dla szpachli :D, Ale tak naprawde z tylu wstawione czesci blotnikow od mk4, reszta od mk4 cabrio alles oryginaless :ok: .

Cytuj:
a ze zrobie taki OT....

nie wiem czy dobrze kojarze nicki a jesli nie to przepraszam...

czy ty djbros to ten sam ktory jest na cultstyle??
mam takie pytanie....

tutaj chwalisz sie nam twoimi przeróbkami swojego auta... ktore sa całkiem spoko szczegolnie te oczka helli...

ale powiedz mi... dlaczego tu sie tym chwalisz.. a na cultstyle nazywasz te forum Gejzone??

jesli pomyliłem sie co do nicku to z góry przepraszam... jest jeszcze kilka innych osob ktore takimi stwierdzeniami posłuzyło.. np pan pszendza


Tak to ja ten sam co na cultstyle.pl, napisz mi gdzie kiedykolwiek pisalem zle o vwzone no coment , wlasnie go bronilem, najlepiej zapodam linka do tematu Pierwsza rozmowa
Druga rozmowa

Cytuj:
tutaj chwalisz sie nam twoimi przeróbkami swojego auta... ktore sa całkiem spoko szczegolnie te oczka helli...

ale powiedz mi... dlaczego tu sie tym chwalisz.. a na cultstyle nazywasz te forum

co do samochodu, to jak byla rozmowa o air ride, to napisalem, ze pochwale sie u was dopiero jak bedzie skonczony :-D. Ale to mowisz, zeautko jest niezle i moge pochwalic sie na cultstyle? Boje sie, ze tam powiedza, zeby spier***, bo to nie cult :smutny: .


Dzieki igor i dzieki archie (twoje caddy tez bedzie niezly wypasss :D Zwlaszcza ATS 13 classic rulezzz :ok: )



w takim razie za bład przepraszam... ale z tego zarzenowania napisalem tutaj... sorki...

dla mnie to załosen na maxa.. ale trudno...

a co do twojego autka.. to super... pochwal sie ile cie policzyli za te przednie oczka.... i wez wstaw jakies nowe jasniejsze foty :)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 16 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
Jasniejsze foty beda jak spadnie snieg i wyjedzie z garazu skonczony :D. A oto prezentuje fotki golfa z grillem:
Image
A tutaj to, co obiecywalem :D:
Image
Image
Image
Image
:-D :-D :-D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 1010
Skąd: Rzeszów - Kraków
Gadu-Gadu: 1826453
Skype: dbbest
ładna ta butelkowa zielonka :) zrób jakies lepsze zdjęcia tego grilla to sie oceni bo na tym foto to niewiele widac ... ;)



_________________
Automation & Robotics engineering

Image
Offline
 Profil    1826453 dbbest
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 18 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
Kozackie felgi ma ten golf; 18 calowe mamy :D Zamiescilem go po to, zeby sie pochwalic, bo prawdopodobnie te buty w przyszlym roku trafia na mojego golfa :ok: (jak sie zmieszcza).
A co do samego golfa to 1.9 TDI 90 KM, bezwypadkowy, niezle felgi :-D , pomalowane zostaly: blotnik maska i drzwi, bo poprzedni kierowca potracil rowerzyste no coment , fajne radyjko i glosniczki (sony w oryginalnych miejscach, a w bagazniku bylo cos wiekszego, ale niestety zostalo wybebeszone :smutny: ). Powiem wam, ze jak dla mlodego chlopaka to idealny ten zielony golfik. Malo pali, fajne felgi, radyjko, 3 drzwi, dla mnie bomba.
p.s.
Chociaz moglby miec troszki wiecej wypasow, bo nawet klimy nie ma :lipa:. Mysle, ze trzeba go troszke na glebe dac, wgrac wirusa i bedzie piekna maszyna yupii


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 28 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
djbros's Mk4 cabrio winter edition:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Wczoraj zalozylem zimowe kola :-D; co felga robi z samochodu.... Mam nadzieje, ze samochod wyjedzie przed koncem zimy i sobie troshki pojezdze na tych kolach ;)
Przy okazji zrobilem mala poprawke przy hamulcach:
Image
Image
Image
Image
bebny kiedy indziej...
A pod maska planuje takie cos:
Image
Odpowiednio podocinam, potem zawioze do plastikarza, ktory mi to poklei, a na koniec w czarna perle :ok: bedzie kosa...
Potrzebuje wtyczke do takiej kostki (nadaje sie z migacza od mk2):
Image



_________________
Moje aukcje: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1082568
Dystanse na zamowienie, info gg
Golf Mk4 cabrio projekt http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=10821
Audi A3 8P OEM+ projekt viewtopic.php?f=98&t=96254&view=unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 28 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla

Rejestracja: Czw 15 Kwi, 2004
Posty: 1353
Skąd: Smętowo Graniczne
Gadu-Gadu: 6607071
Auto: na co dzień...
Na glebe go...Golf ogolnie calkiem przyjemnie wygląda. Troche popsuleś ten tył przez pełną klape... :smutny:



_________________
Image
Offline
 Profil    6607071
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 28 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
w mk4 cabrio klapa seryjnie jest pelna...



_________________
Moje aukcje: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1082568
Dystanse na zamowienie, info gg
Golf Mk4 cabrio projekt http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=10821
Audi A3 8P OEM+ projekt viewtopic.php?f=98&t=96254&view=unread
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 28 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla

Rejestracja: Czw 15 Kwi, 2004
Posty: 1353
Skąd: Smętowo Graniczne
Gadu-Gadu: 6607071
Auto: na co dzień...
djbros napisał(a):
w mk4 cabrio klapa seryjnie jest pelna...

Chodzi mi o brak klamki i znaczka... ;]



_________________
Image
Offline
 Profil    6607071
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 29 Gru, 2005 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 1010
Skąd: Rzeszów - Kraków
Gadu-Gadu: 1826453
Skype: dbbest
toś potraktował hantle trzebabyło delikatnie pędzelkiem a nie tak sprejem :d no ale pewnie bedziesz wymianiał tarcze to spoko zarzuc tylko konkretną fele i glebe a zobaczysz wtedy co sie stanie z cabrio :D



_________________
Automation & Robotics engineering

Image
Offline
 Profil    1826453 dbbest
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 29 Gru, 2005 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 1365
Skąd: Radom
Nie bede zmienial hamulcy... przeciez ta farba sama sie zetrze tqak samo jak rdza po paru mocniejszych hamowaniach, wiec jesli nie ma roznicy to po co przeplacac :ok: ;)



_________________
Moje aukcje: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1082568
Dystanse na zamowienie, info gg
Golf Mk4 cabrio projekt http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=10821
Audi A3 8P OEM+ projekt viewtopic.php?f=98&t=96254&view=unread
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 8 z 55 [ 823 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 33 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe